Jakie różnice dzielą zlewy gastronomiczne i basen gastronomiczny? Sprawdź już dziś!

Basen gastronomiczny jest nierdzewną spawaną komorą, która można wykonać tak naprawdę o dowolnym wymiarze oraz o znacznie większych głębokościach niż zlewy gastronomiczne. Basen gastronomiczny idealnie sprawdzi się podczas mycia wielkogabarytowych naczyń, urządzeń i sprzętów. Natomiast te pierwsze produkowane są w inny sposób. Wspawa się je w blat i służą do płukania półproduktów spożywczych, mięsa, warzyw oraz mycia rąk czy mniejszych akcesoriów kuchennych. Wszystkie zlewy gastronomiczne dostępne w sklepie Gastromania.pl są wykonane z solidnej stali nierdzewnej, która da nam gwarancję użytkowania ich przez wiele lat.

Na jaki basen gastronomiczny ze stali nierdzewnej się zdecydować?

Na stronie internetowej sklepu Gastromania.pl znajdziesz wiele wariantów, które będą pasować w Twojej zmywalni. Basen gastronomiczny to podstawa każdej większej kuchni, ponieważ niesamowicie ułatwia on mycie ogromnych naczyń i urządzeń. Jeżeli jednak nie wiesz, jaki będzie najlepszy, to skontaktuj się z pracownikami sklepu. Oni z całą pewnością doradzą Ci i pomaga wybrać najlepszy basen gastronomiczny. Bardzo często wymiary niektórych pomieszczeń są niestandardowe i bardzo często trzeba dobrać mebel o nietypowych wymiarach, np.: stół z basenem nierdzewnym o długości 184 centymetrów, wysokości 85 centymetrów, głębokości 72 centymetrów oraz komorze o głębokości 45 centymetrów.

Gdzie wykorzystywane są zlewy gastronomiczne w stołach ze stali nierdzewnej?

Zlewy gastronomiczne w stołach ze stali nierdzewnej są stosowane nie tylko w kuchniach, ale także w innych branżach, np. farmaceutycznej lub medycznej. Montowane są one głównie w zmywalniach różnych lokali gastronomicznych, np. w stołówkach, jadłodajniach, pizzeriach, hotelach, restauracjach czy szkłach. Zlewy gastronomiczne ze stali nierdzewnej, które znajdziesz w sklepie Gastromania.pl, zostały wykonane z wytrzymałych materiałów.