Wyposażenie kuchni restauracyjnej – jakie urządzenia będą warte Twoich pieniędzy?

Za serce każdego lokalu gastronomicznego jest od zawsze uważana kuchnia, dlatego tak ważne jest wyposażenie kuchni restauracyjnej. Dzięki wysokiej jakości urządzeniom i akcesoriom praca w niej stanie się o przyjemniejsza, łatwiejsza i po prostu szybsza. Przed wybraniem już tego docelowego wyposażenia, warto dokładnie się zastanowić, co będzie nam tak naprawdę potrzebne. Wyposażenie kuchni restauracyjnej pochłonie z pewnością większość naszego budżetu, dlatego jest to aż tak istotne. Podczas dokonywania wyboru polecamy postawić na produkty od znanych i cenionych producentów, np. Hendi czy Stalgast, których asortyment jest sprzedawany na całym świecie.

Profesjonalne naczynia kuchenne – zainwestuj w dobre wyposażenie kuchni restauracyjnej

Wyposażenie kuchni restauracyjnej to nie tylko urządzenia, ale także w dużej mierze profesjonalne naczynia kuchenne. W sklepie Gastromania.pl znajdziesz m.in.: naczynia do pieczenia i zapiekania, misy kuchenne, profesjonalne patelnie gastronomiczne, rondle, pojemniki GN we wszystkich rozmiarach i z dowolnego tworzywa, garnki ze stali nierdzewnej, pokrywy GN, formy kuchenne, blachy do pieczenia i wiele innych produktów niezbędnych w każdej kuchni. Możesz zakupić tutaj również wiele akcesoriów cukierniczych, np.: rękawy i pistolety cukiernicze do kremów, polew i śmietany, skrobaki i wybieraki, szpachelki, różne rodzaje wycinarek do ciastek i mas cukrowych, znaczniki cukiernicze i wiele innych.

Wyposażenie baru, czyli urządzenia i akcesoria barmańskie, które muszą znaleźć się w Twoim barze!

Sprzęt barmański to absolutna podstawa wchodząca w wyposażenie baru. Jeżeli chcemy, aby drinki i inne napoje były wydawane w szybki i profesjonalny sposób, musimy zainwestować w dobre produkty. Wyposażenie baru powinno zawierać: akcesoria do dozowania alkoholu – porcjomierze, dyspensery, miarki barowe, czy nalewaki do butelek, akcesoria barmańskie, urządzenia do produkcji lodu, akcesoria i gadżety do wina, a także zmywarki ręczne do szkła.