Wyposażenie kuchni restauracji – serce każdego profesjonalnego lokalu gastronomicznego!

Sklep Gastromania.pl współpracuje wyłącznie z producentami, których produkty znane i cenione są na całym świecie. Są to m.in.: GIESSER MESSER, ROBOT COUPE, TOMGAST, LOZAMET, DE BUYER, CAMBRO, CHEF CHOICE, UNIS, CHEFFY, STALGAST, HENDI, DICK, CONTACTO, ASBER, KROMET, JANPOL, SPOMASZ NAKŁO, BARTSCHER, RATIONAL oraz APS. W kategorii produktowej wyposażenie kuchni restauracji znajdziesz profesjonalne garnki, wszelkiego rodzaju akcesoria kuchenne, odzież gastronomiczną produkowaną na miarę, urządzenia do mechanicznej i cieplnej obróbki potraw i wiele więcej! Sprawdź wyposażenie kuchni restauracji na Gastromania.pl już dziś!

Urządzenia gastronomiczne i meble ze stali nierdzewnej od firmy SPOMASZ NAKŁO – świetna cena do jakości!

SPOMASZ NAKŁO to polska firma, która zajmuje się produkcją urządzeń gastronomicznych i akcesoriów wyposażenia kuchennego. Specjalnością tej firmy są m.in.: mieszarki do jarzyn i farszu, tarcze do krajalnic, krajalnice do warzyw, popularne obieraczki do warzyw i owoców oraz napędy do maszyn kuchennych wieloczynnościowych. SPOMASZ NAKŁO stawia przede wszystkim na innowacyjne i nowoczesne rozwiązania, a także na solidne i wytrzymałe materiały. Dzięki ich szerokiej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie! Warto wspierać polskie biznesy, ponieważ nie odbiegają jakością od tych zagranicznych.

Czy warto postawić na profesjonalne roboty gastronomiczne marki SPOMASZ NAKŁO?

Profesjonalne roboty gastronomiczne od firmy SPOMASZ NAKŁO to również urządzenia, w których ta marka się specjalizuje. Ich bogaty asortyment znajdzie zastosowanie w restauracjach, hotelach, barach, jadłodajniach, stołówkach, ale także w zakładach przetwórstwa żywieniowego. Wszystkie klientki i wszyscy klientki cenią sobie szczególnie SPOMASZ NAKŁO za profesjonalne podejście do klienta oraz za wykorzystywanie najlepszych materiałów na rynku.