Jakie jest bardzo przydatne akcesorium w Twoim lokalu gastronomicznym? Wałkownica do ciasta do pizzy

Wałkownica do ciasta bardzo często wykorzystywana jest do robienia naszych ulubionych okrągłych placków, czyli pizzy. Jest to innowacyjna maszyna, którą poza funkcją wykonywania pizzy, nadaje się także do formowania ciasta francuskiego, drożdżowego, a także tego na pierogi. Zakupić możesz dwie wersje – elektryczną i manualną. Tą, na którą postawiasz, zależy wyłącznie od twoich indywidualnych preferencji. Wałkownica do ciasta jest wykonywana w większości przypadków ze stali nierdzewnej, która odporna jest na korozję, uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i wysokie temperatury. W ofercie sklepu Gastromania.pl jest dostępne wiele rozmiarów, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Wałkownica do ciasta do pizzy – reguluj dowolnie grubość przygotowywanego ciasta!

Wałkownica do ciasta do pizzy, zresztą, jak i inne urządzenia dostępne na stronie Gastromania.pl, ogromnie ułatwiają i przyspieszają pracę w kuchni, a także są bardzo łatwe w utrzymaniu oraz czyszczeniu. Dobrej jakości wałkownica do ciasta powinna być wyposażona w możliwość regulacji grubości przygotowywanego ciasta. Właśnie takie znajdziesz w tym sklepie! Jeżeli na stronie nie ma produktu, kontry by Cię interesował, to nie wahaj się i skontaktuj się ze specjalistami i doradcami, którzy na pewno odpowiedzą na każde Twoje, nawet to najtrudniejsze, pytanie!

Radełko do ciasta – okrągły przyrząd o wysokiej jakości, którego nie może zabraknąć w Twoim lokalu gastronomicznym!

Radełko do ciasta to okrągły przyrząd, który wyprodukowany został przez włoską firmę Martellato. Ta marka wyróżnia się wykorzystywaniem bardzo wysokiej jakości produktów, ale także nowoczesnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami w swoich produktach. Okrągłe radełko do ciasta ma naprawdę wiele zastosowań, ponieważ może być wykorzystywane zarówno do krojenia pizzy, jak i przy produkcji pierogów. To radełko do ciasta jest o średnicy 6,5 centymetra oraz zostało wykonane ze stali nierdzewnej. Jego dodatkowym plusem jest ergonomiczna rączka znacznie ułatwiająca korzystanie z niego.