Wysokiej jakości salamander – gastronomia na najwyższym poziomie na wyciągnięcie ręki!

Profesjonalny salamander gastronomia jest średnich rozmiarów urządzeniem grzewczym, które ma za zadanie w ekspresowym tempie rozmrozić produkty lub dania, zapiekać i opiekać potrawy oraz grillować je. Spotkać je można zarówno w restauracjach, barach czy kawiarniach, jak i w jadłodajniach, bufetach hotelowych, stołówkach oraz firmach cateringowych. Wysokiej jakości salamander gastronomia stanie się bardzo przydatnym urządzeniem, ponieważ umożliwia niezwykle szybkie obsłużeni klientek i klientów oraz zaserwowanie im gotowej potrawy. Sprawdź już dziś!

Profesjonalna firma Hendi – opiekacz wysokiej jakości to ważny element kuchni!

Kwarcowy Hendi opiekacz został wykonany z bardzo wysokiej jakości materiałów. Wyposażony jest w grzałki kwarcowe na podczerwień umieszczone na górze i na dole komory, timer do 15 minut, termostat, lampkę kontrolną, izolowane uchwyty, regulację wysokości rusztu: 3 pozycje oraz tackę na okruchy. Jego ogromnym atutem jest to, że rozgrzewa się jedynie w 10 sekund! Kwarcowy Hendi opiekacz to idealne urządzenie na stacje benzynowe, do sklepów serwujących ciepłe posiłki, do piekarni i innych punktów serwujących przekąski na ciepło. Sprawdzi się genialnie przy podgrzewaniu i grillowaniu zapiekanek i innych potraw.

Gdzie zakupisz salamandry i inne urządzenia grzewcze? Sprawdź ofertę Gastromania.pl!

Sklep Gastromania.pl jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. To właśnie w tych godzinach wszystkie osoby tam pracujące, chętnie Ci pomogą i doradzą. Poza urządzeniami grzewczymi kupisz tutaj także wiele innych sprzętów i akcesoriów, np. zmywarki gastronomiczne, przeszklone szafy chłodnicze, tostery, Hendi opiekacz, akcesoria barmańskie i kelnerskie, piece konwekcyjne, środki do czyszczenia ekspresów i wiele, wiele innych! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ich całą ofertą!