Kieliszek do sherry – perfekcyjny dodatek do wysokiej klasy restauracji oraz popularnych klubów!

Każda szanująca się restauracja powinna zaopatrzyć się w porządnej jakości kieliszki. Jest to wyznacznik tego, jak profesjonalne jest dane miejsce. Kieliszek do sherry od firmy Chef & Sommelier to idealna opcja do Twojego lokalu gastronomicznego! Połączenie klasycznego wyglądu z niebanalnym kształtem sprawi, że wnętrze nabierze więcej klasy i elegancji. Kieliszek do sherry wprost perfekcyjnie pasuje także do ekskluzywnych klubów i hoteli. Materiał Krysta zapewnia wyjątkową trwałość i wytrzymałość szkła. Zakupić je możesz pakowane po aż 48 sztuk, a ich pojemność to 0,07 litra.

Zaopatrz się w profesjonalne naczynia kuchenne już dziś! Goblet do wody o pojemności 240 ml

Marka Schott Zwiesel wykorzystuje do produkcji swoich naczyń opatentowaną masę kryształową, która nie zawiera boru i ołowiu, a dodany do niej cyrkon i tlenku tytanu sprawia, że szkło jest jeszcze bardziej odporne na zarysowania. Goblet do wody o pojemności 240 ml spełni swoje zadanie w wielu hotelach, restauracjach, ale także w gospodarstwie domowym. Rzeczą wyjątkową, która ma ten golet do wody, jest to, że został wyposażony w specjalny punkt, dzięki któremu bąbelki zbierają się w centralnym miejscu na dnie czarki, po czym uwalniają się powoli w postaci smugi. Tego typu goblet do wody zrobi wrażenie na każdym Twoim gościom!

Gdzie kupisz wysokiej jakości szklane naczynia dla gastronomii?

Wysokiej jakości szkło gastronomiczne to absolutna podstawa w każdym lokalu i nieważne czy jest to restauracja, bar czy jadłodajnia. Tego typu naczynia kupisz w sklepie Gastromania.pl. Decydując się właśnie na to miejsce, będziesz mieć gwarancję najwyższej jakości, ponieważ sklep ten współpracuje wyłącznie z producentami, których produkty są znane i lubiane na całym świecie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ich całą ofertą produktową.