Marka Stalgast – zmywarka gastronomiczna z dozownikiem płynu myjącego najlepszej klasy

Stalgast zmywarka gastronomiczna charakteryzuje się niezwykle nowoczesnym designem oraz wysokiej jakości wykorzystanymi materiałami. Wyposażona została w m.in.: sterowanie elektromechaniczne, ergonomiczny uchwyt, odpowiednio pochylony panel zapewniający komfort pracy, precyzyjny jelitkowy dozownik płynu myjącego i nabłyszczającego, czytelne i trwałe oznakowanie na panelu sterowania, kontrolki temperatury pracy bojlera i komory, 2 pary ramion myjąco-płuczących (góra/dół), kosz 500×500 mm, moc grzałki bojlera – 3 kW lub 4,5 kW, płyn do mycia i nabłyszczania w cenie oraz została przystosowana do mycia talerzy, szkła, tac i pojemników GN 1/1. Stalgast zmywarka z dozownikiem płynu myjącego to strzał w dziesiątkę!

Firma Stalgast – ekspres grupowy z młynkiem 6 litrów wysokiej jakości

Stalgast ekspres to profesjonalne urządzenie, które świecie sprawdzi się w kawiarni lub cukierni. Został wykonany ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego w czarnym kolorze. Stalgast ekspres jest wyposażony w 1 zawór do gorącej wody, sterowanie elektroniczne, 1 zawór do pary, miedziany bojler na wodę, automatyczne płukanie grupy, wbudowany automatyczny młynek do mielenia kawy o mocy 0,45 kW, w możliwość zaprogramowania 4-ech porcji wody na każdą z grup oraz automatyczne dopuszczanie wody. Stalgast ekspres ma prędkość obrotową młynka wynosząca 1300 obr/min, pojemnik na kawę o pojemności 0,5 litra oraz regulowaną porcję kawy: 5 – 12 g.

Postaw na urządzenia i akcesoria ze sklepu Gasromania.pl!

Sklep Gastromania.pl stawia przede wszystkim na dobro klientek i klientów. Kupisz u nich produkty wyłącznie ze sprawdzonych źródeł i o najwyższej jakości. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami np. Hendi czy Stalgast będziesz mieć pewność, że zakupione akcesoria lub urządzenia będą dopracowane i z solidnych materiałów. Nie zastanawiaj się długo i odwiedź ich stronę internetową!