Wysokiej jakości witryna ekspozycyjna dla gastronomii w ofercie sklepu Gastromania.pl

Profesjonalna witryna ekspozycyjna umożliwia nam pokazanie w piękny sposób słodkich i słonych wypieków, gotowych dań oraz innych produktów spożywczych. Bardzo często można ją spotkać w jadłodajniach, stołówkach, hotelach, restauracjach, cukierniach, kawiarniach, barach i piekarniach. Wysokiej jakości witryna ekspozycyjna to innowacyjne urządzenie, które pozwala na utrzymywanie potraw w odpowiedniej temperaturze, co sprawia, że zatrzymują swoje wszystkie walory smakowe i wartości odżywcze. Jest bardzo funkcjonalna i przydatna w każdym lokalu gastronomicznym.

Witryna ekspozycyjna – na co zwrócić uwagę podczas wybierania tej perfekcyjnej?

Przede wszystkim na to, aby była dostosowana do potrzeb naszego lokalu gastronomicznego. Witryna ekspozycyjna jest dostępna w sklepie Gastromania.pl w wielu wariantach i rozmiarach, tymi najpopularniejszymi są: witryny cukiernicze, witryny do lodów, chłodziarki do napojów, witryny grzewcze, regały chłodnicze oraz witryny neutralne. Znajdziesz tutaj również wiele dodatkowych akcesoriów w postaci półek do tac czy półek do witryn. Wszystkie z tych elementów zostały wykonane z materiałów o najwyższej jakości, co z pewnością spodoba się nawet tym najbardziej wymagającym użytkownikom.

Profesjonalne schody ekspozycyjne – świetny sposób na prezentowanie deserów i innych potraw!

Szklane schody ekspozycyjne o wymiarach 650 × 400 mm wyprodukowane przez firmę BDK to flagowy model, jeśli chodzi o ekspozycję potraw. Te profesjonalne schody ekspozycyjne są przeznaczone głównie do restauracji i hoteli organizujących duże imprezy, ale także do wszelkiego rodzaju firm cateringowych. Ich dystrybutorem w Polsce jest sekcja Dajar HoReCa, której sklep Gastromania.pl jest oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Serdecznie zapraszamy do zakupów!