Przeszklone szafy chłodnicze – wysoka jakość wykorzystanych materiałów marki RILLING!

Marka RILLING charakteryzuje się tym, że zawsze przy swoich produktach wykorzystuje materiały najwyższej klasy. Przeszklone szafy chłodnicze wyprodukowane przez tę firmę są wyposażone w: możliwość umieszczenia szafy na kółkach 125 mm, dodatkowe prowadnice, automatyczne odszranianie i odparowanie kondensatu gorącym gazem, oświetlenie LED, wykonanie zawiasów po lewej stronie, regulację z wyświetlaczem cyfrowym oraz wymuszony obieg powietrza. Przeszklone szafy chłodnicze od firmy RILLING mają zakres temperatur od +2 do +12°C, całość jest wykonana z solidnej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne stali nierdzewnej.

Chłodziarka gastronomiczna marki Tefcold – przeszklone 105 litra może być Twoje!

Chłodziarka gastronomiczna od firmy Tefcold jest o wymiarach 503×575×850 mm, a zakres jej temperatur wynosi od +6 do +10°C. Wyposażona została w przeszklone drzwi, które umożliwiają w łatwy sposób znalezienie pożądanego produktu bez niepotrzebnego jej otwierania. Chłodziarka gastronomiczna ma następujące funkcje: termostat mechaniczny, wbudowany zamek, oświetlenie LED, chłodzenie wentylowane, czynnik chłodniczy R 600a, wyoblona szyba drzwi, automatyczne odszranianie, cyfrowy wskaźnik temperatury, otwarcie drzwi można zmienić, 3 ruszty o regulowanej wysokości – rozmiar 41 × 35,3 cm, zintegrowany uchwyt, napięcie 230 V / 50 Hz oraz regulowane nóżki.

Przeszklone szafy chłodnicze oraz inne urządzenia mroźnicze w ofercie Gastromania.pl

Chłodziarka gastronomiczna, jak i przeszklone szafy chłodnicze to nie jedyne urządzenia, które możesz zakupić na stronie internetowej Gastromania.pl. Znajdziesz tutaj sprzęty i akcesoria od sprawdzonych producentów na przykład: Stalgast, Hendi, Edesa, Rapa, Sagi, Liebherr, Asber, Dora Metal, Arredoinox oraz MatureMeat. Nie wahaj się i już dziś odwiedź ich sklep, a z pewnością nie pożałujesz!